Už viac ako 20 rokov riešime Váš problém s výmenou alebo opravou autoskla

Leštenie svetiel

Veľa automobilov má dnes zažltnuté, hmlisté alebo matné svetlomety spôsobené slnečným UV žiarením alebo sú poškrabané. Bohužiaľ to vedie k zníženiu vzhľadu celého vozidla, čo je dôležitejšie zažltnutý a malo priehľadný reflektor znižuje osvetlenie vozovky a vašu bezpečnosť !!!

AUTOSKLO SENICA Vám ponúka renováciu a leštenie predných a zadných svetlometov profesionálnou technológiou pre všetky typy vozidiel ktoré majú svetlomety vyrobené z plastu.

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE LEŠTENIE SVETLOMETOV :

BEZPEČNOSŤ !!!

Zvyšuje Vašu viditeľnosť na ceste :

najmä v noci alebo za sychravého počasia hlavne keď účastníci cestnej premávky nie sú označený reflexnými prvkami, Vám leštenie svetlometov pomôže aby ste skôr videli a predvídali situácie. V neposlednom rade po vyleštený svetlometov Vás budú skôr vidieť aj ostatný.

PENIAZE

Šetrí náklady na drahú výmenu :

máte svetlomety na Vašom vozidle matné, zažltnuté, poškrabané ? Prinášame Vám leštenie svetlometov aby ste nemuseli kupovať resp. vymieňať drahé SVETLOMETI na Vašom vozidle.

STK

Rýchle vyriešenie problému s priehľadnosťou svetlometov na STK :

pri návšteve stanice technickej kontroly pamätajte na to že Vaše svetlomety musia mať určitú predpísanú svietivosť. Pokiaľ ju nemajú tak Vaše vozidlo neprejde STK, preto ak máte zažltnuté alebo matné svetlomety navštívte nás pred absolvovaním STK a nechajte si vyleštiť svetlomety.

PREDAJNOSŤ

Pomáha lepšiemu predaju vozidla :

všetci poznáme predaj jazdeného vozidla kde všetci hľadáme tzv.: chybičky krásy. Jednou z nich sú svetlomety ktoré sú zažltnuté, matné alebo poškrabané. Využite našu službu leštenie svetlometov čím zvýšite Vášmu vozidlu predajnú cenu a zaručíte omnoho krajší a mladší vzhľad ako pred lešteným svetlometov.

LEŠTENIE SVETLOMETU – sa využíva hlavne po dopravnej nehode keď jedno svetlo je nové a druhé pôvodné je zažltnuté, matné alebo poškrabané. Po vyleštení pôvodného svetlometu bude svetlo skoro ako nové.

PREČO PRÁVE KU NÁM :

  • Pomer ceny a kvality za vykonanú prácu, skoro ako nové svetlomety
  • Minimálna čakacia doba, stačí zavolať a dohodnúť termín leštenia svetiel.
  • Profesionálny mechanici, z dlho ročnou praxou.
  • Leštenie svetlometov robíme priamo na vozidle, nie je potrebná demontáž.

 

PRI ZAKONČENÝ LEŠTENIA SVETLOMETOV POUŽÍVAME ŠPECIALNÚ TRANSPARENTNÚ ŽIVICU, ktorá vytvorí ochranní UV film.

NAŠA PRÁCA:

CENNÍK LEŠTENIA SVETLOMETOV

Cenník leštenia svetlometov sa stanovuje podľa svetlometu a jeho náročnosti či už na veľkosť alebo komplikovaný tvar.

ČAS LEŠTENIA SVETLOMETOV

Čas leštenia svetlometov ( páru ) sa pohybuje cca jedna až tri hodiny, samozrejme v závislosti od náročnosti svetlometov.