Už viac ako 20 rokov riešime Váš problém s výmenou alebo opravou autoskla

Autofólie

Autofólie kontakt: 0911 910 110

FÓLIA ASWF - American Standard Window Film vyrábané spoločnosťou ERICKSON z Las Vegas. Fólie a autofólie najvyššej kvality, vyrobené najmodernejšou technológiou na najnovšom a najdokonalejšej výrobnej linke ... A na základe dlhoročných skúseností s výrobou exkluzívne kvalitných fólií. ASWF sú fólie novej generácie, výnimočné svojou preverenou kvalitou a transparentnosťou z interiéru von a aj pri najväčšom zatmavení. Je to revolučný nový rad trojvrstvových polyesterových autofólií v kombinácii s kovom. Vyniká svojím čiernym odtieňom a ľahkou aplikáciou.

Autofólie - tónovanie autoskiel a zatmavenie skiel sa stáva nenahraditeľným elementom výbavy automobilov, ktorý Vám poskytne dokonalý komfort a súkromie pri cestovaní. Navyše k tomu ešte získate výrazné zdokonalenie vzhľadu Vášho automobilu.

Na zatmavenia a tónovanie skiel filmom alebo tónovanou autofóliu dávame 5-7 ročnú záruku.

Autofólie Performer majú aj ďalšie pozitívne vlastnosti:

• odrážajú a pohlcujú až 80% slnečnej energie a výrazne tým znižujú teplotu v interiéri automobilu
• pohlcujú takmer 99% škodlivého UV žiarenia a chránia tak posádku a interiér vozidla
• chránia odložené predmety pred zlodejmi a vytvárajú pocit súkromia a bezpečia
• tvoria fyzickú prekážku a sťažujú vniknutie do vozidla. Dobre aplikovaná autofólia na auto sklách vydrží až 3 údery tvrdým predmetom (kameňom), bez toho, aby sa auto sklo od fólie oddelilo a vysypalo
• chráni posádku pred odletujúcim rozbitým sklom

Fólie pre Architektúru - dokonalá proti slnečná ochrana, zabezpečenie domov a budov - v ponuke máme solárne fólie, bezpečnostné fólie, ochranné fólie, proti slnečné fólie UV, Anti - Graffiti fólie, sanitárne a dekoratívne fólie.

Filmy ASWF inštalujeme na okná a dvere budov. Fólie a autofólie ASWF inštalujeme vždy tam, kde potrebujeme zabrániť prieniku slnečných lúčov, UV žiareniu a slnečnej energie.

Bezpečnostné fólie, ochranné fólie a autofólie sú rešpektované poisťovňami, sú atestované a poskytujú účinnú ochranu pred poškodením, alebo vniknutím do budov.

Všetky ochranné fólie, nereflexné a reflexné fólie, UV fólie, sanitárne fólie a bezpečnostné fólie zlepšia kvalitu a pohodlie Vášho bývania. Fólie Vám spríjemnia pracovné prostredie, ochránia Vaše zdravie a zabezpečia Váš majetok.

Zatmavenie svetiel